دسته‌ها
اخبار فیلم و سریال

F9 در اسیا محبوب شد

اکران نسخه IMAX «سریع و خشن ۹» در کشور چین رکوردشکن بوده. این فیلم در هفته نخست ۶.۵ میلیون دلار از باکس آفیس کسب درآمد کرده تا بهترین افتتاحیه تاریخ مجموعه در این کشور را رقم بزند. این رکورد در مورد تمامی فیلم‌های یونیورسال در چین هم صدق می‌کند.

در کره جنوبی، Fast & Furious 9 یا همان F9 با فروش ۱۶۰ هزار دلاری هفته افتتاحیه بهترین عملکرد را در سینمای این کشور از ۱ دسامبر ۲۰۱۹ داشته است. این فیلم در کشور هنگ‌کنگ نیز رتبه دوم را به دست آورد، آن هم در حالی که تنها در ۶۰ درصد سالن‌های سینمایی به اکران درآمده.

مجموع درآمدهای مجموعه «سریع و خشن» به گزارش یونیورسال از ۶ میلیارد دلار عبور کرده است. مجموع فروش F9 هم تا دیروز به ۱۲۷ میلیون دلار رسیده بود که با توجه به وضعیت فعلی عالی به نظر می‌رسد.

قسمت نهم اکثر شخصیت‌های محبوب سری مثل دومینیک (وین دیزل)، لتی اورتیز (میشل رودریگز)، رومان پیرس (تایریس گابسون)، تج پارکر (کریس لوداکریس بریجز)، میا تورتو (جوردانا بروستر) و مگدالن شاو (هلن میرن) را بازگردانده و سایفر (شارلیز ترون) نیز نقش منفی آن است.

در کنار این‌ها برخی شخصیت‌های قدیمی Fast & Furious مثل هان لو با بازی سونگ کانگ (Sung Kang)، شان بوسول با هنرنمایی لوکاس بلک (Lucas Black)، توینکی با بازی بو بو (Bow Wow) و ارل هو با نقش آفرینی جیسون توبین (Jason Tobin) در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

فیلم سینمایی Fast & Furious 9 هم‌اکنون در برخی کشور ها مانند چین و کره جنوبی به اکران درامده است. و در 25
ژوئن در امریکا اکیران خواهد شد.

منابع : ComingSoon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *