خانه فیلم و سریال Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

0

دیزنی این بار به قرداد خود پایبند است. انگار با شکایت Scarlett Johansson از دیزنی، دیزنی کمی به خودش اماده است. و این بار قرار است که به قرداد خود پایبند باشد.

Bob Chapek، مدیرعامل دیزنی در آخرین جلسه مالی شرکت خود طی سه ماهه سوم اعلام کرد که دلیل عدم اکران همزمان فیلم Shang-Chi در سرویس دیزنی پلاس این است که قرارداد انجام شده برای پخش این فیلم پیش از شیوع مجدد ویروس کرونا به ثبت رسیده است. به گفته چاپک، دیزنی همچنان عملکرد ۴۵ روزه این فیلم در سینماها را بررسی می‌کند تا بتواند در مورد اکران‌های آینده خود به نقطه نظر مشخصی برسد.

در فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings بازیگر کانادایی قرار است در نقش اولین ابرقهرمان آسیایی دنیای سینمایی مارول جلوی دوربین برود. در این فیلم شانگ چی در مواجهه با سازمان اسرار آمیز «ده حلقه» باید با گذشته خود مقابله کند.

علاوه بر Simu Liu، تونی چیو وای لئونگ در نقش ماندارین رهبر سازمان تروریستی ده حلقه، «بندیکت وانگ» در نقش وانگ جادوگر قدرتمند و از یاران باوفای دکتر استرنج، «تیم راث» در نقش امیل بلونسکی/ابومیشن دشمن هالک و «آکوافینا» در نقش کتی حضور دارند.

اکران فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings اولین بار در تاریخ ۲۵ مرداد و در تئاتر چینی تی‌سی‌ال و تئاتر ال کاپیتان انجام می‌شود و پس از آن در تاریخ ۱۲ شهریور به صورت بین‌المللی روی پرده نقره‌ای خواهد رفت.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here